Ile kosztuje bilet do Disneylandu?

Chyba każde dziecko słyszało o Disneylandzie i oczywiście nie ma się czemu dziwić. Nie da się bowiem ukryć, że jest to miejsce, o którym marzy niemal każde z dzieci.

Czy jednak można się temu dziwić skoro jest to park, kory jest aż nadto wspaniały i pełny magii? No właśnie. Nie ma co do tego raczej wątpliwości, bo nie da się przecież ukryć, że pojawić chciałby się tam każdy. Można powiedzieć nawet więcej i stwierdzić, że miejscem tym są zafascynowani nie tylko ludzie młodzi, ale także i dorośli, którzy oczywiście także spędzając tam czas ze swoimi dziećmi, nie będą narzekać na nudę.

Ile kosztuje bilet do Disneylandu?

Z jednej strony klupując bilet do Disneylandu, możemy w związku z tym spełnić marzenie naszych dzieci i tym samym spędzić z nimi wiele wspaniałych i radosnych chwil. Z drugiej natomiast podziwiać to niespotykane miejsce. Atrakcji na pewno nie zabraknie.

Warto zastanowić się jednak nad tym, ile przyjdzie nam zapłacić za bilet do Disneylandu. Jak w związku z tym kształtują się tutaj ceny? Oczywiście nie są one niskie, bo i być nie mogą, choć patrząc na zarobki na zachodzie Europy, nie są one też najwyższe. Dla typowego Kowalskiego cena może okazać się jednak dość wysoka.

Bilet do Disneylandu

Otóż za taki bilet do Disneylandu zapłacić trzeba będzie przynajmniej około sześćdziesięciu euro, a i tak dotyczy to tylko i wyłącznie dzieci. Jeśli natomiast mamy się tam udać wraz z nimi, to trzeba się dodatkowo nastawić na wydatek rzędu około siedemdziesięciu euro. Na pewno warto jest jednak wydać te pieniądze, bo będzie to chwila niezapomniana do końca życia.

Gdyby było inaczej, Disneyland nie byłby tak popularny, a mimo tego, że jest to czwarty tego typu park na świecie, to każdego roku odwiedza go miliony turystów.

 

Źródło: http://boogiehostel.com/boogie-aparthouse/