projekt domu przy rubinowej

Czy warto postawić na projekt dom przy rubinowej 3

Jednorodzinny Dom Przy Rubinowej 3 Bis jest interesującą propozycją dla osób poszukujących funkcjonalnego i komfortowego mieszkania. Dom parterowy charakteryzuje się prostą, zwartą bryłą, czterospadowym dachem oraz klasyczną kolorystyką elewacji. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 115 m2, a liczba sypialni zapewnia komfortowe życie dla czteroosobowej rodziny.

Projekt Dom przy Rubinowej 3 – podział funkcjonalny

W projekcie uwzględniono duży, jednostanowiskowy garaż z szerokim dojazdem, do którego zaproponowano dwa wejścia – od strony zewnętrznej oraz od wnętrza domu, po przejściu przez kotłownię. Zaprojektowano trzy przestronne pokoje sypialne, z których każdy wyposażony jest w co najmniej jedno okno.

Największa, dwuosobowa sypialnia posiada dwa szerokie okna oraz imponującą powierzchnię 19 m2, pozostałe dwie jednoosobowe sypialnie mają powierzchnie około 14,5 m2 i 11 m2. Lokalizacja łazienki oraz WC pośrodku domu nie jest przypadkowa – są to bowiem najcieplejsze pomieszczenia w domu, a ich centralne zaplanowanie pozwala na wykorzystanie zgromadzonego ciepła przez inne pokoje.

Kuchnia oraz pokój dzienny stanowią jedną, nowoczesną przestrzeń, co umożliwia ich dowolną aranżację oraz stały kontakt wizualny domowników. Z pokoju dziennego oraz jednej z sypialni dostępne jest wyjście na obszerny, częściowo przyjemnie zacieniony taras. W projekcie domu Przy Rubinowej 3 Bis zapewniono czytelną komunikację wewnętrzną oraz dodatkowe pomieszczenia obsługujące, zorientowane w strategicznych miejscach – spiżarnia przy kuchni, a WC oraz garderoba w pobliżu głównego wejścia.

Najważniejsze cechy projektu

Wybrany projekt zapewnia nie tylko szerokie możliwości aranżacyjne, ale również racjonalnie wykorzystuje przestrzeń, oferując użytkownikom przyjazne warunki zamieszkania. Dzięki równomiernie oświetlonej wspólnej przestrzeni pokoju dziennego i kuchni, czas spędzony przed kominkiem w rodzinnym gronie będzie prawdziwą przyjemnością.

Dowiedz się więcej: www.wybieramprojekt.pl/projekt-domu-dom-przy-rubinowej-3-bis-io91