drzwi wewnętrzne

Czym się kierować wybierając drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne spełniają nie tylko rolę funkcjonalną, ale również dekoracyjną. Zadbaj o swoje wnętrza i postaw na eleganckie drewniane drzwi wewnętrzne Łomża. Sprawdź popularne modele i rozwiązania.

Nowoczesny minimalizm

Minimalizm nie wychodzi z mody. Dla miłośników tego stylu wnętrzarskiego przygotowaliśmy drzwi wewnętrzne Łomża (http://m-styl.com/drzwi/) o prostym, ale jednocześnie nowoczesnym designie. Drzwi wewnętrzne Łomża z serii modern występują w kilku odcieniach brązu.  W ofercie można znaleźć również drzwi wewnętrzne Łomża z mleczną szybą. Tego typu rozwiązanie idealnie sprawdzi się do łazienek.

Drzwi wewnętrzne Łomża – kolekcja klasyczna

Zadbaliśmy o to aby nasze drzwi wpasowały się gusta każdego. Dla miłośników klasycznych rozwiązań proponujemy drzwi  Łomża z kolekcji classic. Wykonane są z eleganckiego drewna, świetnie sprawdzą się jako drzwi do eleganckiego gabinetu np. prawnika. Wewnętrzne drzwi Łomża z kolekcji klasycznej występują w kilku wersjach kolorystycznych. Oprócz ciemnych barw oferujemy modele w białym kolorze. Świetnie sprawdzą się jako dekoracja wnętrz w stylu skandynawskim.

Drzwi wewnętrzne Łomża z kolekcji klasycznej występują wersji z oknami i bez. Eleganckie zdobienia drzwi podkreślą każde wnętrze urządzone w klasycznym stylu

Dla miłośników prostoty

Dla miłośników prostoty i okazji cenowych proponujemy drzwi  z kolekcji ekonomicznej. To świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie proste rozwiązania jeśli chodzi o dekorację wnętrz. Produkty economic dostępne są zarówno  w wersji z oknami i bez.

Postaw na jakość

Dostępne w naszej ofercie modele wewnętrznych drzwi wykonane są z dobrej jakości drewna. Wyprodukowane są z drewna sosnowego i dębowego. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były najwyższej jakości. W związku z tym surowiec, który wybieramy to drewno sezonowe i bezsękowe. Dzięki temu produkty wykonane z takiego drewna charakteryzują się świetną jakością i są wytrzymałe w wiele lat. Bogata oferta drzwi drewnianych pozwoli ci na wybór modelu, który idealnie będzie pasować do Twoich wnętrz.