Płytki szklane

Ceramiczne kafle czy płytki szklane?

Ciekawa alternatywa dla fafli ceramicznych

Gdzie znaleźć alternatywę dla typowych, ceramicznych kafli? W sklepie GLASTECH. Dostępne w ofercie kafle szklane wykonane są w technice laminowania próżniowego. Poddane polerowaniu krawędziowemu kafle, można z łatwością połączyć fugą lub na styk.

Kafle wykonywane są ze szkła o grubości 6 mm. Można je montować na ścianie przy pomocy kleju do luster lub za pomocą kleju montażowego. Aby precyzyjnie przyciąć kafle potrzebny jest nóż do szkła lub specjalne narzędzie z ostrzem diamentowym. Tak przycięta krawędź kafla może być z łatwością oszlifowana przy pomocy drobnoziarnistego papieru ściernego.

Płytki szklane, które ładniejsze?

W ofercie GLASTECH można znaleźć kilka ciekawych propozycji, które można zastosować w łazience lub kuchni. Każda seria płytek posiada kilka różnych wariantów kolorystycznych lub fakturalnych, które połączone na ścianie, mogą stworzyć piękne efekty wizualne w danej przestrzeni. Interesujące połączenie koloru miedzi oraz patyny w czterech różnych wzorach, idealnie dopasuje się do łazienki w stylu industrialnym lub loftowym.

Płytki szklane z motywem błękitnego marmuru pokrytego, specyficznym dla tego naturalnego kamienia, żyłkowaniem w innym kolorze, mogą spełniać rolę dekoru w łazience w klasycznej aranżacji. Kafle szklane Terazzo, wyróżniające się dobrze znanym deseniem składającym się z małych, kolorowych punktów pokrywających jednokolorowe tło, dostępne są w różnych wariantach barwnych.

Świetnie skomponują się z aranżacjami klasycznymi o ponadczasowym charakterze. Dostępne w tej kategorii Terazzo wyróżniają się stonowaną, pastelową kolorystyką, która może stanowić świetne tło dla innych, bardziej wyrazistych elementów zdobiących wnętrze.

Dekory szklane GLASTECH

Lustra, obrazy oraz inne szklane dekory zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. W stu procentach wykonane ręcznie. Nietoksyczne dekory szklane idealnie nadają się do wnętrz łazienki, kuchni oraz każdego innego pomieszczenia w domu. Posiadają certyfikaty jakości i nietoksyczności.