personalizowany prezent

Prezent spersonalizowany czyli jak naprawdę sprawić radość

Każdy lubi dostawać prezenty. A dawanie prezentów jest jeszcze przyjemniejsze – zostało to udowodnione naukowo. Sprawianie podwójnej przyjemności – sobie i osobie obdarowywanej jest tym większe im bardziej „trafiony” jest prezent. Taki podarunek musi być wyjątkowy tak jak ktoś, dla kogo został przygotowany. To dlatego coraz większą popularnością cieszą się prezenty spersonalizowane.
Spersonalizowane czyli dopasowane do konkretnej osoby. I im bardziej dopasowane tym lepiej.

Personalizowany prezent dla każdego

To naturalne, że myśląc o podarunku bierzemy pod uwagę okazję, płeć, wiek, potrzeby i zainteresowania kogoś, komu chcemy sprawić radość.
Nie bez znaczenia jest to kim jest dla nas obdarowywana osoba. Inaczej myśli się o podarunku dla mamy, inaczej o prezencie dla przełożonego, przyjaciółki, kolegi z klasy, i tak dalej.

Nie ma dwóch takich samych osób. I dlatego nie warto kupować dla całej rodziny i znajomych, „hurtem” ciepłych skarpet (choć pewnie większości osób się przydadzą, zwłaszcza zimą). Nie każdy ucieszy się z książki, którą w ostatniej chwili chwycimy z półki z bestsellerami (może po prostu nie lubi czytać). Nie zawsze tez zapewnienia sprzedawczyni w perfumerii, że „ten zapach kochają wszystkie kobiety” sprawdzą się w przypadku ukochanej dziewczyny (przecież ona nie jest jak „wszystkie kobiety”!).  Żeby sprawić prawdziwą radość, warto wszystko dokładnie przemyśleć.

Personalizowany prezent dla mamy

Ktoś powie: Nie stać mnie na to, żeby spełnić marzenie mojej mamy o wycieczce do Paryża! Kiedyś była tam z tatą i często wspominają kawiarenkę, w której co rano pili podobno najlepszą kawę na świecie i jedli przepyszne rogaliki! Taka wycieczka kosztuje majątek!

Odpowiem temu komuś w imieniu wszystkich mam: każdy podarunek od dziecka jest cenny. Nie ważne ile kosztuje. Jeśli nie wierzysz, przypomnij sobie reakcję mamy obdarowanej krzywo posmarowanej masłem kromki chleba lub wykonaną własnoręcznie laurką przez ukochane dziecka. Zachwyt, wzruszenie, radość – mimo że to „tylko” kartka z narysowanym nieporadnie kwiatkiem i napisanymi krzywymi literkami słowami „dla mamy”. Można spróbować odnaleźć taką laurkę i poszukać firmy, która przeniesie tę uroczą grafikę na koszulkę lub kubek.

Formą takiej laurki (choćby i od dorosłego dziecka) może być fartuszek, poduszka lub kubek z napisem: dla mamy. W ofercie sklepów znajdziemy mnóstwo tego typu propozycji. Pamiętajmy przy tym o kolorach i wzorach, które lubią nasze mamy.

Personalizowany prezent dla taty

Podobnie jest z tatą. Jeśli nie wyobraża sobie poranka bez kawy – na pewno z jeszcze większą przyjemnością wypije ją z kubka od ukochanej córki. Zwłaszcza gdy kubek będzie „podpisany” imieniem właściciela lub opatrzony zabawnym napisem (jeśli tata ma poczucie humoru).

„Podpisanym” prezentem może być również kufel do piwa (tylko kiedy tata lubi piwo), fartuch kuchenny (tylko kiedy tata lubi gotować), zakładka do książki (tylko kiedy tata lubi czytać), i tak dalej.

Analogicznie jest z innymi personalizowanymi prezentami. Dla niej i dla niego, z okazji osiemnastych urodzin, na Dzień Babci i Dziadka, Walentynek… Okazją do podarowania prezentu mogą być również przeprosiny, chęć wyrażenia wdzięczności lub po prostu sympatii.

Niech prezent znaczy dużo

Na stronach internetowych z tego typu podarunkami znajdziemy pomocne wskazówki, które pomogą znaleźć to czego szukamy. Podążając wskazaną ścieżką – począwszy od tego z jakiej okazji ma być prezent aż po relacje, które łączą nas z osobą, którą chcemy obdarować. Nie brakuje gadżetów dla osób o skonkretyzowanych zainteresowaniach – wielbicieli kotów, zapalonych wędkarzy, miłośników książek, pieczenia ciasteczek, gier komputerowych a nawet czasów PRL.

Takich stron jest z propozycjami spersonalizowanych prezentów jest bardzo dużo. Są na niej tysiące przedmiotów, w różnych cenach i różnej jakości. Przeglądając oferty nie wolno jednak stracić z oczu osoby, dla której szukamy prezentu. Wyobrażajmy sobie jej reakcję kiedy odpakuje pięknie zapakowaną paczuszkę. Tylko w ten sposób nadamy niespodziance wartość i pokażemy ile znaczy dla nas człowiek, któremu wręczymy wybrany podarunek.

Zobacz na: https://picco.pl/pol_m_Designerskie-gadzety-269.html