materiały do malowania online

Farby, lakiery, spraye w internetowym sklepie budowlanym

Do wykończenia wnętrz warto zastosować dobrej jakości materiały, najlepiej skorzystać z ofert cenionych firm. Warto użyć również automatycznego oraz połączonego z komputerem mieszalnika do farb i tynków. Dzięki temu otrzymamy ogromną ilość kolorów.

Jakie wybrać Farby i spray-e?

Dobrze dobrane farby  sprawią, że będziemy mogli cieszyć się przez długie lata wysoką jakością oraz trwałością wykonania. Sklep EKO-DOM oferuje produkty najwyższej jakości przy zachowaniu odpowiedniej ceny. W ofercie sklepu można również znaleźć hipoalergiczne farby, które są produktami ekologicznymi. Kolejną ich zaletą jest doskonałe krycie, jakie zostawiają na pomalowanej powierzchni.

W ofercie znajdują się również produkty, które nadają się do malowania dekoracyjnych powierzchni. Odpowiednie są też do powierzchni, które wykonane są z zapraw cementowych, wapiennych czy gipsowych. Także możliwe jest malowanie powierzchni drewnianych albo drewnopochodnych. W sklepie zakupić można także farby akrylowe, które przeznaczone są na różne plamy oraz zacieki. Dzięki tym produktom można skutecznie zabezpieczyć wnętrza przed zagrzybieniem. Doskonale sprawdzą się w kuchni czy łazience.

W ofercie tego sklepu znajdziemy także spray-e. Do wyboru jest aż 35 kolorów. Spray-e można użyć do malowania drewna, metalu, szkła czy ceramiki. Produkt ten charakteryzuje się dobrym kryciem. Często używany jest w przemyśle, motoryzacji lub do celów hobbystycznych.

Lakiery w budowlanym sklepie internetowym

Oferta tego sklepu to nie tylko farby, ale również lakiery przeznaczone do parkietu. Można nimi pomalować zarówno stare jak i nowe parkiety. Dużą zaletą tych produktów jest ich wysoka jakość. Cechują się przede wszystkim dużą wytrzymałością oraz długo utrzymującym się efektem połysku. Lakier działa nie tylko dekoracyjnie, ale również ochronnie. Na plus działa też zapach.

Użycie lakieru nie powoduje tego, że powierzchnia jest śliska. Produkt ten jest bardzo prosty w użyciu oraz odporny na różne środki chemiczne. Należy dobrze zastanowić się przed zakupem lakieru do parkietu. Trzeba wziąć pod uwagę rodzaj drewna, z jakiego wykonana jest podłoga oraz czy podłoga jest nowa. To na pewno pozwoli na odpowiedni zakup lakieru do podłogi, dzięki czemu parkiet będzie służył na wiele lat.

Zobacz produkty na: www.ekodomdg.sklep.pl/produkty/farby-i-lakiery,2,5684