wózek 3w1

Wózek dziecięcy 3w1 Mima Xari

Wózek Mima Xari – Elegancja, komfort i styl

Marka Mima łączy w sobie wszystko co najlepsze dla dziecka jak i dla rodzica. Wózek Mima Xari to model, który zapewni całej rodzinie doskonały komfort podróżowania i niebanalną prezencję. Doskonały wygląd, wygoda prowadzenia, łatwość składania to cechy tego produktu. Wózek dziecięcy 3w1 w prosty sposób pozwoli na zmianę głębokiej gondoli w spacerówkę i pozwoli na dłuższe korzystanie z wózka.

Wózek dziecięcy 3w1 dostosowany do Twoich potrzeb

Jeśli lubisz dobry styl, ale także wysoką funkcjonalność produktów Mima Xari to wózek dla Ciebie. Występuje w wielu wersjach kolorystycznych, które możesz dopasować do swojego ulubionego designu. Biel, czerń, złoto? Dopasuj go do siebie.

Oprócz walorów estetycznych i pięknego wyglądu wózek posiada wiele praktycznych cech pozwalających na jeszcze przyjemniejsze korzystanie. Regulowana rączka, którą w łatwy sposób można podnieść lub obniżyć za każdym razem, gdy będzie taka potrzeba pozwoli na prowadzenia wózka przez osoby o różnym wzroście.

Zaskakująco funkcjonalne siedzisko

Producent zaskakuje nas wyjątkową uniwersalnością siedziska. Przede wszystkim jest ono zarówno gondolą przeznaczoną do przewożenia malucha od pierwszych dni życia, jak również spacerówką. Kiedy Twoje dziecko wyrośnie z głębokiego wózka z łatwością zmienisz siedzisko w spacerówkę. Wystarczy, że odpowiednio odepniesz zamek i przełożysz materiał, a zmieni się w wózek odpowiedni dla dziecka aż do osiągnięcia wagi 22kg. Zmiana jest dziecinnie prosta i trwa zaledwie minutę.

Kubełkowe siedzisko to idealne rozwiązanie dla siedzącego malucha. Ważną cechą jest możliwość ustawienia siedziska w 3 różnych pozycjach, tak, że swobodnie możemy przewozić dziecko podczas snu, a także ustawiając na najwyższym poziomie tak by mogło wszystko widzieć. Spacerówka pozwala także na obrócenie siedziska w dwie strony – tyłem oraz przodem do kierunku jazdy, co zapewnia bezpieczeństwo i jeszcze większy komfort.

Wózki dziecięce 3w1 – Przyjemność przechowywania

Mima Xari 3w1 to wózek intuicyjny w obsłudze. Jego składanie jest łatwe i przyjemne. Możesz złożyć go razem z siedziskiem co zwiększa wygodę, szybkość i zajmuje mniej miejsca. Dodatkowo posiada zatrzask zabezpieczający wózek po złożeniu.

Konstrukcja na stylowej ramie w dolnej części zawiera kosze z przykrywkami pozwalające na przewóz drobnych zakupów czy innych potrzebnych rzeczy.